NETWORK ÜRÜNLERİ



Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


 HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

Teknik özelliklerEndüstri Standartları IEEE 802.3u 100BASE-FXIEEE 802.3u 100BASE-TXPoE EvetWDM yokFi..

1.216,76TL Vergiler Hariç: 1.031,15TL

 LC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

LC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

Fiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı Tüplü (Tight Buffer) Kablo, Pat..

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

87,40TL Vergiler Hariç: 74,07TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

90,61TL Vergiler Hariç: 76,79TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

85,43TL Vergiler Hariç: 72,40TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

93,98TL Vergiler Hariç: 79,64TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

84,14TL Vergiler Hariç: 71,30TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

90,61TL Vergiler Hariç: 76,79TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

97,08TL Vergiler Hariç: 82,27TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

85,43TL Vergiler Hariç: 72,40TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

93,98TL Vergiler Hariç: 79,64TL

 LC SM PİGTAİL 9/125 (1 metre)

LC SM PİGTAİL 9/125 (1 metre)

KULLANIM:-Fiber Optik Patch Panellerde, -Ek Kutularında, -ODF Optik Dağıtım kutularında, O..

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

 SC Fiber Optik Adaptör Dublex MM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex MM

Fiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı Tüplü (Tight Buffer) Kablo, Pat..

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

 SC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

Fiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı Tüplü (Tight Buffer) Kablo, Pat..

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

 SC SC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

SC SC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

84,14TL Vergiler Hariç: 71,30TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 37 (3 Sayfa)