•  LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIM

:

-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,
-Kısa mesafe fiber optik iletişim ihtiyaçlarında, 
-Fiber optik aktif cihaz bağlantılarında, 
-Yakın mesafe kabinet bağlantılarında ve Uç nokta aktif cihaz veya kullanıcı  Fiber Bağlantılarında

YAPI

:

LSZH Kılıf içerisinde, 900 µm Sıkı Tüplü (Tight Buffer) Fiber Kabloların / ZipCord’ların uçlarında sonlandırılması ile elde edilen, standart boylarda,ve istenilen metrajlarda ve talep halinde celik zırhlı veya çift kılıflı olarak (özel üretim) G.652, G655, G657 Single Mode, 62.5/125 ve 50/125 (OM2 ve OM3,OM4) olmak üzere Multi Mode Fiber tiplerinde, Çiftli (Duplex) ve Tekli ( Simplex )  olarak farklı uygulama alanları ve gereksinimlere göre üretilen Fiber Optik Bağlantı kablolarıdır.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim93,98 TL
249,41 TL98,82 TL
333,16 TL99,48 TL
425,14 TL100,56 TL
520,24 TL101,21 TL
616,90 TL101,40 TL
714,65 TL102,54 TL
812,90 TL103,23 TL
911,55 TL103,91 TL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

  • Ürün Kodu: 4021 - LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)
  • Stok Durumu: Stokta var
  • KDV DAHİL FİYAT:

    93,98TL

  • Ürünün Euro Fiyatı: 16,8545€
    Ürünün US Dollar Fiyatı: 21,42$
  • KDV Hariç: 79,64TL




Etiketler: 4021, LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)