• HTB1100 10/100 MM Converter SC

Teknik özellikler

Sanayi Standartları IEEE802.3 (10BASE-T)

IEEE802.3u (100BASE-TX)

IEEE802.3u (100BASE-FX)

PoE yok

WDM yok

Otomatik MDIX Evet

Fiber Çalışma Modu Yarım / Tam Dubleks

Fiber Türü Çok Modlu

Maksimum Transfer Mesafesi 2 km (1,2 mi)

Maksimum Veri Aktarım Hızı 200 Mbps (Tam Dubleks Mod)

dalgaboyu 1310nm

Yerel Ünite Konnektörleri 1 - Fiber Optik SC Dubleks Dişi

1 - RJ-45 Kadın

Merkez İpucu Polarite Pozitif

Giriş Akımı 0.48A

Giriş Voltajı 100 ~ 240 AC

Çıkış Akımı 1.6 A

Çıkış gerilimi 12 dc

Fiş tipi m

Güç Kaynağı AC Adaptör Dahil

Nem oranı% 10 ~ 90

Çalışma Sıcaklığı 0 ° C ila 60 ° C (32 ° F ila 140 ° F)

Depolama Sıcaklığı -10 ° C ila 70 ° C (14 ° F ila 158 ° F)

Siyah renk

Muhafaza Tipi Çelik

Ürün Yüksekliği 0,9 inç [24 mm]

[153 mm] 'de Ürün Uzunluğu 6

Ürün Ağırlığı 21,2 oz [600 g]

Ürün Genişliği 3.4 [87 mm] 'de

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim569,55 TL
2299,44 TL598,88 TL
3200,96 TL602,87 TL
4152,35 TL609,42 TL
5122,67 TL613,35 TL
6102,41 TL614,49 TL
788,78 TL621,44 TL
878,20 TL625,59 TL
969,97 TL629,75 TL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

HTB1100 10/100 MM Converter SC

  • Ürün Kodu: 4033 - HTB1100 10/100 MM Converter SC
  • Stok Durumu: Stokta var
  • KDV DAHİL FİYAT:

    569,55TL

  • Ürünün Euro Fiyatı: 102,1484€
    Ürünün US Dollar Fiyatı: 129,80$
  • KDV Hariç: 482,67TL




Etiketler: 4033, HTB1100 10/100 MM Converter SC