• HTB GS 03 CONVERTER MATRA

Otomatik görüşme işlevi, UTP bağlantı noktalarının otomatik olarak 10/100 / 1000M ve Tam Çift Yönlü veya Yarım Çift Yönlü.UTP bağlantı noktasının MDI / MDI-X otomatik geçişini desteklemesini sağlar. Maks. 1536 bayt Ethernet paketini desteklemeDestek akışını denetlemeEğitim güç kaynağını ayarlama

  • Çalışma standartları : IEEE802.3z / AB 1000Base-T, 1000Base-SX / LXMAC adres tablosu : 4KData Arabellek : 256KConnector

  • UTP: RJ-45, 10/100 / 1000Mbps Fiber: SC, 1000MbpsCable:

  • UTP: Cat 5e veya Cat 6 (100 metreye kadar maksimum mesafe)

  • Fiber (çok modlu): 50/125, 62.5 / 125μm (maksimum 550 / 224m'ye kadar mesafe) Fiber (singlemode): 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9 / 125μm (100 km'ye kadar maksimum mesafe) Akış Kontrolü

  • Tam Dubleks: IEEE802.3x akış kontrolü

  • Yarım Dubleks: geri basınç akış kontrolü Güç: DC5V'ye AC110-240V; DC 48V>DC5V

  • Ambient sıcaklığı: 0 ~ 50 ℃

  • Depolama sıcaklığı: -40 ~ 70 ℃

  • Nem:% 5 ~% 90

  • Boyutlar: 40 (yükseklik) x 110 (genişlik) x 140 (uzunluk) mm

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim1.181,90 TL
2621,38 TL1.242,77 TL
3417,01 TL1.251,04 TL
4316,16 TL1.264,63 TL
5254,56 TL1.272,79 TL
6212,53 TL1.275,15 TL
7184,22 TL1.289,57 TL
8162,27 TL1.298,20 TL
9145,20 TL1.306,83 TL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

HTB GS 03 CONVERTER MATRA

  • Ürün Kodu: 4035 - HTB GS 03 CONVERTER MATRA
  • Stok Durumu: Stokta var
  • KDV DAHİL FİYAT:

    1.181,90TL

  • Ürünün Euro Fiyatı: 184,0579€
    Ürünün US Dollar Fiyatı: 212,40$
  • KDV Hariç: 1.001,61TL




Etiketler: 4035, network ürünleri, fiber optik ürünler, fiber optik converterler, converterler fiyatları, fiber optik converter fiyatları, ucuz converterler, ucuz fiber optikconverter fiyatları,