Sizin için Seçtiklerimiz

MCR MICROTEC IP 5400 4 MP KAMERA

MCR MICROTEC IP 5400 4 MP KAMERA

MCR MICROTEC IP 5400 İLE 24 SAAT KESİNTİSİZ GÖZETİM ! Yüksek çözünürlüğü, gece ve gündüz geniş ..

1.294,43TL Vergiler Hariç: 1.096,97TL

MCR MICROTEC IP 4300 AF 2 MP 1080P KAMERA

MCR MICROTEC IP 4300 AF 2 MP 1080P KAMERA

MCR MICROTEC IP 4300 AF İLE 24 SAAT KESİNTİSİZ GÖZETİM ! Yüksek çözünürlüğü, gece ve gündüz gen..

1.190,87TL Vergiler Hariç: 1.009,21TL

MCR MICROTEC IP 4200 2 MP 1080P KAMERA

MCR MICROTEC IP 4200 2 MP 1080P KAMERA

MCR MICROTEC IP 4200 İLE 24 SAAT KESİNTİSİZ GÖZETİM ! Yüksek çözünürlüğü, gece ve gündüz geniş ..

828,43TL Vergiler Hariç: 702,06TL

MCR MICROTEC IP 3200 2 MP 1080P Kamera

MCR MICROTEC IP 3200 2 MP 1080P Kamera

MCR MICROTEC IP 3200 İLE 24 SAAT KESİNTİSİZ GÖZETİM ! Yüksek çözünürlüğü, gece ve gündüz geniş ..

776,66TL Vergiler Hariç: 658,18TL

Yeni Ürünler

Robus 800 Kg Yanakayar Bahçe Kapısı Motoru Kiti

Robus 800 Kg Yanakayar Bahçe Kapısı Motoru Kiti

Robus Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru Şimdi  Çok Daha HızlıYana kayar bahçe kapıları özellikle g..

1.009,65TL Vergiler Hariç: 855,64TL

Nice Rox 1000 Yana Kayar Kapı Motoru (Aksesuarlı Kit)

Nice Rox 1000 Yana Kayar Kapı Motoru (Aksesuarlı Kit)

Nice Rox 1000  Yana Kayar Otomatik Kapı Motoru (Aksesuarlı Kit)Kit içeriği* Flaşör* 2 Adet Kuma..

2.039,59TL Vergiler Hariç: 1.728,46TL

FİBER EK KORUYUCU (100 ADET)

FİBER EK KORUYUCU (100 ADET)

Paket içerisinde 100 adet bulunmaktadır...

220,05TL Vergiler Hariç: 186,49TL

EK KASET

EK KASET

~ Üst üste eklenebilir yapıdadır~ Çıkartılabilir kapak~ Siyah - şeffaf beyaz renk seçenekleri~ 300 a..

19,42TL Vergiler Hariç: 16,45TL

SOLI 8 KANAL FİBER VİDEO CONVERTER (1 DATA)

SOLI 8 KANAL FİBER VİDEO CONVERTER (1 DATA)

1,8 bit dijital olarak kodlanmış ve sıkıştırma olmayan video iletimiDoğrudan NTSC, PAL ve SECAM CCTV..

3.365,51TL Vergiler Hariç: 2.852,13TL

SOLI 16 KANAL FİBER VİDEO CONVERTER (1 DATA)

SOLI 16 KANAL FİBER VİDEO CONVERTER (1 DATA)

1,8 bit dijital olarak kodlanmış ve sıkıştırma olmayan video iletimiDoğrudan NTSC, PAL ve SECAM CCTV..

7.119,35TL Vergiler Hariç: 6.033,35TL

SOLI 4 KANAL FİBER VIDEO CONVERTER (1 DATA)

SOLI 4 KANAL FİBER VIDEO CONVERTER (1 DATA)

Teknik özellik1,8 bit dijital olarak kodlanmış ve sıkıştırma olmayan video iletimiDoğrudan NTSC, PAL..

2.588,85TL Vergiler Hariç: 2.193,94TL

HTB-GM-03 1000 MM Converter SC

HTB-GM-03 1000 MM Converter SC

Otomatik görüşme işlevi, UTP bağlantı noktalarının otomatik olarak 10/100 / 1000M ve Tam Çift Yönlü ..

1.164,98TL Vergiler Hariç: 987,28TL

 HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

Teknik özelliklerEndüstri Standartları IEEE 802.3u 100BASE-FXIEEE 802.3u 100BASE-TXPoE EvetWDM yokFi..

1.216,76TL Vergiler Hariç: 1.031,15TL

SOLI 10/100/1000 MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC

SOLI 10/100/1000 MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC

Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100/1000 Base-TX ve 100 Base-FXKonnektörler : RJ-45 ve Fib..

931,99TL Vergiler Hariç: 789,82TL

HTB GS 03 CONVERTER MATRA

HTB GS 03 CONVERTER MATRA

Otomatik görüşme işlevi, UTP bağlantı noktalarının otomatik olarak 10/100 / 1000M ve Tam Çift Yönlü ..

931,99TL Vergiler Hariç: 789,82TL

HTB1100 10/100 MM Converter SC

HTB1100 10/100 MM Converter SC

Teknik özelliklerSanayi Standartları IEEE802.3 (10BASE-T)IEEE802.3u (100BASE-TX)IEEE802.3u (100BASE-..

569,55TL Vergiler Hariç: 482,67TL

HTB1100S 10/100 SM Converter SC

HTB1100S 10/100 SM Converter SC

Teknik özelliklerPoE yokWDM yokOtomatik MDIX : VarFiber Çalışma Modu Yarım / Tam DubleksFiber Tipi T..

569,55TL Vergiler Hariç: 482,67TL

SOLI 10/100 MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC

SOLI 10/100 MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC

Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100/1000 Base-TX ve 100 Base-FXKonnektörler : RJ-45 ve Fib..

517,77TL Vergiler Hariç: 438,79TL

SOLI 10/100 MEDIA CONVERTER MULTI MODE SC

SOLI 10/100 MEDIA CONVERTER MULTI MODE SC

Teknik özelliklerEndüstri Standartları IEEE 802.3u 100BASE-FXIEEE 802.3u 100BASE-TXPoE EvetWDM yokFi..

517,77TL Vergiler Hariç: 438,79TL

 SC SC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

SC SC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

84,14TL Vergiler Hariç: 71,30TL

LC LC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

LC LC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

84,14TL Vergiler Hariç: 71,30TL

LC SC SM 9/125 DUBLEX (15 metre)

LC SC SM 9/125 DUBLEX (15 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

220,05TL Vergiler Hariç: 186,49TL

LC SC SM 9/125 DUBLEX (3 metre)

LC SC SM 9/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

97,08TL Vergiler Hariç: 82,27TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

97,08TL Vergiler Hariç: 82,27TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

93,98TL Vergiler Hariç: 79,64TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

93,98TL Vergiler Hariç: 79,64TL

 SC SC SM 9/125 DUBLEX (3 metre)

SC SC SM 9/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

93,20TL Vergiler Hariç: 78,98TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIM:-Fiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,-Kısa mesafe fiber optik iletişim ..

90,61TL Vergiler Hariç: 76,79TL