Hakkımızda

Firmamız konusunda 1999 yılından bu yana deneyim kazanmış uzman kişiler tarafından 2007 yılında Ege ve Akdeniz bölgelerinde profesyonel çözümler sunmak üzere kurulmuştur, konusunda uzman dünya markalarını müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Ar-Ge çalışmaları ile özel üretimler ve yazılımlarda üretmektedir.

MicroTec otomatik geçiş sistemleri, DAIHATSU MICOM fotoselli kapı, MicroTec kamera sistemleri DSC alarm sistemleri vb. markaları müşterilerine sunmaktadır, isteğe bağlı özel çözümler ve projeler üretmekte ayrıca danışmanlık hizmetleri vermektedir.

2011 Yılında patentini aldığımız MicroTec markası ile Kamera ve Güvenlik ürünleri üretmekteyiz.                                                           

2014 Yılında Denge Alarm İzleme Merkezini satın alarak AHM (Alarm Haber Alma Merkezi) işletmeciliğine başlanmıştır.                                                                                                                                                                                                                                                       
2014 Yılında ComaDoor markamız ile Fotoselli kapılarımız üretilmeye başlanmıştır.  

2015 Yılında İzmir Toptancılar Çarşısında toptan-perakende satış mağazamız ile hizmet verilmeye başlanmıştır.

Firmamız kurucuları Ege bölgesinde birçok projenin ilk uygulayıcıları ve danışmanları olarak çalışmıştır, her işin bir uzmanı var sloganı ile kurulmuştur ayrıca anladığı iş olan güvenlik ve otomasyon sistemleri üzerine çalışmaktadır.

2016 Yılında Şirketimiz Micro Elektronik Otomasyon Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. ünvanını almış büyümesine devam etmektedir.     

2016 Yılında Güvenlik Kameraları ve Kayıt cihazları üretimine başlamış ve Yerli Malı belgesi Alarak Yüksek kaliteli Güvenlik kameraları ve aksesuarları üretimi yapmaktadır.

2018 Yılında Kendi üretim Atölyemizi Kurarak Fotoselli Kapı Alüminyumları ve diğer aksamların üretimini kendi bünyemizde üretmeye başladık.Micro Elektronik Otomasyon Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. © 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.