NETWORK SİSTEMLERİ



Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


 HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

TEKNİK ÖZELLİKLER:Endüstri Standartları IEEE 802.3u 100BASE-FXIEEE 802.3u 100BASE-TXPoE EvetWDM yokF..

2.384,78TL Vergiler Hariç: 2.021,00TL

 LC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

LC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

LC Fiber Optik Adaptör Dublex SMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı..

10,15TL Vergiler Hariç: 8,60TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

171,30TL Vergiler Hariç: 145,17TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

177,59TL Vergiler Hariç: 150,50TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

167,44TL Vergiler Hariç: 141,90TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

184,19TL Vergiler Hariç: 156,09TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

164,91TL Vergiler Hariç: 139,75TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

177,59TL Vergiler Hariç: 150,50TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

190,28TL Vergiler Hariç: 161,25TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

167,44TL Vergiler Hariç: 141,90TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

184,19TL Vergiler Hariç: 156,09TL

 LC SM PİGTAİL 9/125 (1 metre)

LC SM PİGTAİL 9/125 (1 metre)

KULLANIMFiber Optik Patch Panellerde, Ek Kutularında, ODF Optik Dağıtım kutularında, Optik..

37,04TL Vergiler Hariç: 31,39TL

 SC Fiber Optik Adaptör Dublex MM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex MM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex MMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı..

37,04TL Vergiler Hariç: 31,39TL

 SC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex SMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sık..

37,04TL Vergiler Hariç: 31,39TL

 SC MM PİGTAİL 50/125 (1 metre)

SC MM PİGTAİL 50/125 (1 metre)

KULLANIMFiber Optik Patch Panellerde, Ek Kutularında, ODF Optik Dağıtım kutularında, Optik..

37,04TL Vergiler Hariç: 31,39TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 243 (17 Sayfa)