NETWORK SİSTEMLERİ



Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


 HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

TEKNİK ÖZELLİKLER:Endüstri Standartları IEEE 802.3u 100BASE-FXIEEE 802.3u 100BASE-TXPoE EvetWDM yokF..

2.149,61TL Vergiler Hariç: 1.821,71TL

 LC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

LC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

LC Fiber Optik Adaptör Dublex SMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı..

9,15TL Vergiler Hariç: 7,75TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

154,41TL Vergiler Hariç: 130,85TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

160,08TL Vergiler Hariç: 135,66TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

150,93TL Vergiler Hariç: 127,91TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

166,02TL Vergiler Hariç: 140,70TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

148,64TL Vergiler Hariç: 125,97TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

160,08TL Vergiler Hariç: 135,66TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

171,51TL Vergiler Hariç: 145,35TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

150,93TL Vergiler Hariç: 127,91TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

166,02TL Vergiler Hariç: 140,70TL

 LC SM PİGTAİL 9/125 (1 metre)

LC SM PİGTAİL 9/125 (1 metre)

KULLANIMFiber Optik Patch Panellerde, Ek Kutularında, ODF Optik Dağıtım kutularında, Optik..

33,39TL Vergiler Hariç: 28,29TL

 SC Fiber Optik Adaptör Dublex MM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex MM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex MMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı..

33,39TL Vergiler Hariç: 28,29TL

 SC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex SMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sık..

33,39TL Vergiler Hariç: 28,29TL

 SC MM PİGTAİL 50/125 (1 metre)

SC MM PİGTAİL 50/125 (1 metre)

KULLANIMFiber Optik Patch Panellerde, Ek Kutularında, ODF Optik Dağıtım kutularında, Optik..

33,39TL Vergiler Hariç: 28,29TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 243 (17 Sayfa)