NETWORK SİSTEMLERİ



Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


 HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

TEKNİK ÖZELLİKLER:Endüstri Standartları IEEE 802.3u 100BASE-FXIEEE 802.3u 100BASE-TXPoE EvetWDM yokF..

1.465,95TL Vergiler Hariç: 1.242,33TL

 LC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

LC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

LC Fiber Optik Adaptör Dublex SMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı..

22,77TL Vergiler Hariç: 19,30TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

105,30TL Vergiler Hariç: 89,24TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

109,17TL Vergiler Hariç: 92,51TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

102,93TL Vergiler Hariç: 87,23TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

113,22TL Vergiler Hariç: 95,95TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

101,37TL Vergiler Hariç: 85,91TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

109,17TL Vergiler Hariç: 92,51TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

116,96TL Vergiler Hariç: 99,12TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

102,93TL Vergiler Hariç: 87,23TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

113,22TL Vergiler Hariç: 95,95TL

 LC SM PİGTAİL 9/125 (1 metre)

LC SM PİGTAİL 9/125 (1 metre)

KULLANIMFiber Optik Patch Panellerde, Ek Kutularında, ODF Optik Dağıtım kutularında, Optik..

22,77TL Vergiler Hariç: 19,30TL

 SC Fiber Optik Adaptör Dublex MM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex MM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex MMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı..

22,77TL Vergiler Hariç: 19,30TL

 SC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex SMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sık..

22,77TL Vergiler Hariç: 19,30TL

 SC MM PİGTAİL 50/125 (1 metre)

SC MM PİGTAİL 50/125 (1 metre)

KULLANIMFiber Optik Patch Panellerde, Ek Kutularında, ODF Optik Dağıtım kutularında, Optik..

22,77TL Vergiler Hariç: 19,30TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 243 (17 Sayfa)