NETWORK SİSTEMLERİ



Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


 HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

HTB-GS-03 1000 SM Converter SC

TEKNİK ÖZELLİKLER:Endüstri Standartları IEEE 802.3u 100BASE-FXIEEE 802.3u 100BASE-TXPoE EvetWDM yokF..

1.886,39TL Vergiler Hariç: 1.598,64TL

 LC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

LC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

LC Fiber Optik Adaptör Dublex SMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı..

8,03TL Vergiler Hariç: 6,80TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

135,50TL Vergiler Hariç: 114,83TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

140,48TL Vergiler Hariç: 119,05TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

132,45TL Vergiler Hariç: 112,24TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

145,69TL Vergiler Hariç: 123,47TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

130,44TL Vergiler Hariç: 110,54TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

140,48TL Vergiler Hariç: 119,05TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

150,51TL Vergiler Hariç: 127,55TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

132,45TL Vergiler Hariç: 112,24TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

145,69TL Vergiler Hariç: 123,47TL

 LC SM PİGTAİL 9/125 (1 metre)

LC SM PİGTAİL 9/125 (1 metre)

KULLANIMFiber Optik Patch Panellerde, Ek Kutularında, ODF Optik Dağıtım kutularında, Optik..

29,30TL Vergiler Hariç: 24,83TL

 SC Fiber Optik Adaptör Dublex MM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex MM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex MMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı..

29,30TL Vergiler Hariç: 24,83TL

 SC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex SM

SC Fiber Optik Adaptör Dublex SMFiber Adaptörler 900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sık..

29,30TL Vergiler Hariç: 24,83TL

 SC MM PİGTAİL 50/125 (1 metre)

SC MM PİGTAİL 50/125 (1 metre)

KULLANIMFiber Optik Patch Panellerde, Ek Kutularında, ODF Optik Dağıtım kutularında, Optik..

29,30TL Vergiler Hariç: 24,83TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 243 (17 Sayfa)