FİBER OPTİK PATCH CORDLAR



Ürün Karşılaştır (0)


 LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

116,21TL Vergiler Hariç: 98,48TL

 LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC LC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

120,48TL Vergiler Hariç: 102,10TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

113,59TL Vergiler Hariç: 96,27TL

 LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC LC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

124,95TL Vergiler Hariç: 105,89TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

111,87TL Vergiler Hariç: 94,81TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

120,48TL Vergiler Hariç: 102,10TL

 LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

LC SC MM 50/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

129,08TL Vergiler Hariç: 109,39TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

113,59TL Vergiler Hariç: 96,27TL

 LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

LC SC MM OM3 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

124,95TL Vergiler Hariç: 105,89TL

 SC SC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

SC SC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

111,87TL Vergiler Hariç: 94,81TL

 SC SC SM 9/125 DUBLEX (2 metre)

SC SC SM 9/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

120,48TL Vergiler Hariç: 102,10TL

 SC SC SM 9/125 DUBLEX (3 metre)

SC SC SM 9/125 DUBLEX (3 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

123,92TL Vergiler Hariç: 105,02TL

LC LC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

LC LC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

111,87TL Vergiler Hariç: 94,81TL

LC LC SM 9/125 DUBLEX (2 metre)

LC LC SM 9/125 DUBLEX (2 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

120,48TL Vergiler Hariç: 102,10TL

LC SC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

LC SC SM 9/125 DUBLEX (1 metre)

KULLANIMFiber optik patch paneller ve optik dağıtım kutularında,Kısa mesafe fiber optik iletişim iht..

111,87TL Vergiler Hariç: 94,81TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)