• SOLI 10/100 MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC

TEKNİK ÖZELLİKLER:

  • Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100/1000 Base-TX ve 100 Base-FX
  • Konnektörler : RJ-45 ve Fiber SC veya ST
  • 20SM : RJ-45 ve SC Konnektör (Single Mode)
  • 2MM : RJ-45 ve SC/ST Konnektör (Multi Mode)
  • LED : POWER (besleme), FDX/Col, FX Link/Act, TX Link/Act, Fx 100, TX 100
  • Data Transfer Modu : 10/100Mbps
  • Duplex Modu : Full Half Duplex Modları
  • Besleme : AC 110-250 DC1A +5V
  • Ortam Sıcaklığı : 0° ile 65°
  • Nem : 5% ile 90%
  • Boyutlar : 26x71x97mm
  • UTP Kablo : Cat 5E UTP
  • Fiber Kablo : Multi Mode  50/125, 62.5/125, veya 100/140um
  • Single Mode 8.3/125, 8.7/125, 9/125, veya 10/125um
  • SM yapısında 25 km. mesafeye kadar sorunsuzca çalışabilmelidir.
  • Class-3 Yıldırım korumasına sahip.
  • Otomatik yük dengeleme
  • Interfresence (Gürültülere) karşı karşı korumalı mod
  • Tak-Çalıştır (Plug&Play) 
  • IEEE 802.3 10 Base-Tx/Fx
  • IEEE 802.3u 10/100 Base-Tx/Fx
  • FCC,15 Class A, CE standartlarına uygundur.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim656,61 TL
2345,21 TL690,43 TL
3231,67 TL695,02 TL
4175,64 TL702,57 TL
5141,42 TL707,10 TL
6118,07 TL708,42 TL
7102,35 TL716,43 TL
890,15 TL721,22 TL
980,67 TL726,01 TL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

SOLI 10/100 MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC

  • Ürün Kodu: 4037 - SOLI 10/100 MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC
  • Stok Durumu: Stokta var
  • KDV DAHİL FİYAT:

    656,61TL

  • Ürünün Euro Fiyatı: 102,2544€
    Ürünün US Dollar Fiyatı: 118,00$
  • KDV Hariç: 556,45TL




Etiketler: 4037, network ürünleri, fiber optik ürünler, fiber optik converterler, converterler fiyatları, fiber optik converter fiyatları, ucuz converterler, ucuz fiber optikconverter fiyatları,